تبدیل سرویس آرکوپال به یک رهبری جهانی در تولید ظروف

Verrerie Cristallerie d’Arques به عنوان یک فروشگاه کوچک کریستال آرکوپال دینو و شیشه‌سازی خانوادگی در Arques، فرانسه در سال 1825 شروع به کار کرد. در قرن بیست و یکم، این تجارت به یک رهبر جهانی در تولید ظروف غذاخوری تبدیل شد.
خانواده دیورند هنوز صاحب شرکت خصوصی آرکوپال فرانسه است که تولید بشقاب های آکروپال و سایر ظروف را در سال 1958 آغاز کرد. از سال 2000 تا 2016، این شرکت تولید آرکوپال را متوقف کرد. امروزه ظروف شیشه ای آکروپال بار دیگر در حال تولید است.

طبق گفته آرکوپال، ظروف غذاخوری شیشه ای آکروپال، خط تولید ظروف شیشه ای مات این شرکت، برای اولین بار در سال 1958 ظاهر شد. معرفی این خط ظروف 10 سال پس از معرفی برند پرچمدار Luminarc توسط این شرکت صورت گرفت.

دومی ظروف بادوام و جذابی است که از شیشه شفاف ساخته شده است. ظروف آشپزی آکروپال به دلیل ظاهر مات سفید شیری متمایز خود شناخته شده است.

آرکوپال

خط تولید ظروف آکروپال از شیشه عقیق تشکیل بارکد خوان شده است. این ماده آکروپال به دلیل دوام و استحکام شناخته شده است. این دوام نتیجه فرآیند تولید است. در طول تولید، ظرف به آرامی گرم می شود و سپس به سرعت سرد می شود. این فرآیند منجر به پوشش ظروف ظروف با پوششی با دوام و زیبای لعاب آتش می شود.

خط ظروف آکروپال به خاطر قطعات آرکوپال جذاب دوره خود شناخته شده است. در طول دوره 16 ساله که خط تولید نمی شد، بسیاری از قطعات قدیمی تبدیل به اقلام کلکسیونی شدند.

آرکوپال با ظروف شیشه‌ای عقیق سفید شیری خود، یکی از اولین انقلاب‌های صنعتی در تولید شیشه است. زمانی که این شرکت در سال 2000 نام خود را به Arc International تغییر داد، تولید این محصول متوقف شد.

 • منابع:
  1. ?What is Arcopal Dinnerware
 • تبلیغات: 
  1. موج جدیدی از اعترضات به خاطر قیمت بالای کابل
  2. با ریختن دوغ گازدار در گوش موهای زائد را از بین ببرید
  3. مردی که از روسری برای حجاب خود استفاده می کرد.
  4. سخنی گنجینه از ایلان ماسک برای موفقیت در کسب و کار